GIMNAZJUM NR 2 W WODZISŁAWIU ¦L.
:: AKTY PRAWNE ::
Statut w pdf
:: MENU ::
Strona główna
Szkoła Partnerska
Wodzisław ¦ląski
:: KONTAKT ::
Dane szkoły
Redakcja
:: INFORMATOR ::
Wykaz podręczników
Sekretariat
Pedagog
BHP
Higienistka
Biblioteka
Rada Rodziców
Kółka
Plan Lekcji
Organizacja pracy
Organizacja pracy (wersja skrócona)
:: O SZKOLE ::
Hymn
Historia Szkoły
Herb Szkoły
Nauczyciele
Galeria
Projekty
Nadanie Imienia
Wręczenie Gwiazdy
Jeste¶my szkołą sukcesu
:: PROJEKTY I INNOWACJE ::
MOODLE
Akademia wsparcia
Aktywni w życiu
Strona Socratesa
Comenius
:: DLA SZÓSTOKLASISTY ::
Ankieta
Deklaracja
:: KONKURSY ::
WyobraĽnia Ważniejsza Od Wiedzy
Cyferka
Grosik
:: KRONIKA SZKOŁY ::
Siódme niebo
1999/2000
2000/2001
2001/2002
2002/2003
2003/2004
2004/2005
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
KONKURSY

2008/2009

Paweł Janeta

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego w roku szkolnym 2008/2009

Opiekun: mgr Rafał Kordowski

Jakub Ciechoński

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w roku szkolnym 2008/2009

Opiekun: mgr Agnieszka Rudzka-Gajda

Jonasz Dragon

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w roku szkolnym 2008/2009

Opiekun: mgr Paweł Sosnowski

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii w roku szkolnym 2007/2008

Opiekun: mgr Romana Koszela

Konrad Nowakowski

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w roku szkolnym 2008/2009

Opiekun: mgr Paweł Sosnowski

Daniel Rodzoń

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w roku szkolnym 2008/2009

Opiekun: mgr Paweł Sosnowski

Maria Galwas

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii w roku szkolnym 2008/2009

Opiekun: mgr Romana Koszela

Arkadiusz Bała

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii w roku szkolnym 2008/2009

Opiekun: mgr Romana Koszela

Małgorzata Hołomek

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii w roku szkolnym 2008/2009

Opiekun: mgr Grzegorz Rek

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii w roku szkolnym 2007/2008

Opiekun: mgr Romana Koszela

Rafał Głomb

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii w roku szkolnym 2008/2009

Opiekun: mgr Grzegorz Rek

2007/2008

Jonasz Dragon

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii w roku szkolnym 2007/2008

Opiekun: mgr Romana Koszela

Dorota Nielaba

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii w roku szkolnym 2006/2007

Opiekun: mgr Stanisław Swoboda

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii w roku szkolnym 2007/2008

Opiekun: mgr Grzegorz Rek

Małgorzata Hołomek

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii w roku szkolnym 2007/2008

Opiekun: mgr Romana Koszela

Miłosz Knura

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii w roku szkolnym 2007/2008

Opiekun: mgr Grzegorz Rek

Magdalena ¦wierczek

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego w roku szkolnym 2007/2008

Opiekun: mgr Małgorzata Matysiak

2006/2007

Martyna Kozyrska

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii w roku szkolnym 2006/2007

Opiekun: mgr Romana Koszela

Dorota Nielaba

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii w roku szkolnym 2006/2007

Opiekun: mgr Stanisław Swoboda

Michał Torba

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w roku szkolnym 2006/2007

Opiekun: mgr Paweł Sosnowski

2005/2006

Marek Bugdoł

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii w roku szkolnym 2005/2006

Opiekun: mgr Grzegorz Rek

Aleksander Mocek

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego w roku szkolnym 2005/2006

Opiekun: mgr Mirosława Hajzyk

Radosław Liszka

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii w roku szkolnym 2005/2006

Opiekun: mgr Romana Koszela

Aleksander Szczęsny

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii w roku szkolnym 2004/2005

Opiekun: mgr Stanisław Swoboda

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii w roku szkolnym 2005/2006

Opiekun: mgr Grzegorz Rek

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii w roku szkolnym 2005/2006

Opiekun: mgr Romana Koszela

2004/2005

Katarzyna Antczak
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii w roku szkolnym 2004/2005

Opiekun: mgr Romana Koszela

Aleksander Szczęsny
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii w roku szkolnym 2004/2005

Opiekun: mgr Stanisław Swoboda

Magdalena Dragon
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego w roku szkolnym 2004/2005

Opiekun: mgr Małgorzata Matysiak

Paweł Torba
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii w roku szkolnym 2004/2005

Opiekun: mgr Romana Koszela

Agata Owczarczyk
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii w roku szkolnym 2004/2005
 
Opiekun: mgr Grzegorz Rek

Aleksandra Skóra
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii w roku szkolnym 2004/2005
 
Opiekun: mgr Grzegorz Rek

Justyna Oczkowska
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego w roku szkolnym 2004/2005
 
Opiekun: mgr Małgorzata Matysiak

2003/2004

Adam Zyzak
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w roku szkolnym 2003/2004

Opiekun: mgr Zofia Zyzak

Krzysztof KuĽnik
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki w roku szkolnym 2003/2004

Opiekun: mgr Danuta Fulek

Kamil Staszowski
Wielokrotny zwycięzca konkursów i przeglądów muzycznych, pianistycznych i kompozytorskich. W roku 2004 ¦L¬SKI TALENT ROKU

2002/2003

Wiktor Matysiak
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki w roku szkolnym 2002/2003

Opiekun: mgr Danuta Fulek

Jakub Szendzielorz
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii w roku szkolnym 2002/2003

Opiekun: mgr Stanisław Swoboda

2001/2002

Rafał Kubeczek
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii w roku szkolnym 2001/2002

Opiekun: mgr Stanisław Swoboda

:: PROJEKTY SZKOLNE ::
Zasady
Tematy
:: SAMORZˇD ::
Numerki
Regulamin
Klasy
Wolontariat
:: INFORMATYKA ::
Pracownia
Konkursy
ECDL
:: ¦WIETLICA ::
Informacje
Obiady
Jadłospis
Regulamin ¶wietlicy
Regulamin stołówki
:: WYRÓŻNIENI ::
Certyfikat
Konkursy
:: EGZAMINY ::
Testy do pobrania
:: OGŁOSZENIA ::
Uwaga szóstoklasisto! Zajęcia warsztatowe w ramach Frankofonii odbęd± się 23 marca 2011r. Nocne atrakcje 15 kwietnia 2011r. Przeczytaj więcej
:: INFORMATOR ::
Dzisiaj jest:
¶roda
20 czerwca 2018 r.

do wakacji pozostało


do egzaminu pozostało




:: PRZEKAŻ 1% NA NASZˇ SZKOŁĘ ::

:: CERTYFIKATY ::


Powered by Uczniowie Gimnazjum nr 2